לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

http://www.startpage.co.il
הצגות

תיאטרון לנקום - יום מטורף או נישואי פיגארו

ארכיון תאריך: 11 נובמבר 2019 - 14 נובמבר 2019

ההופעה ברוסית

תרגום לעברית

משך: שעתיים ו-50 דקות, כולל הפסקה

"יום  מטורף או נישואי פיגארו"
כוכבי תיאטרון "לאנקום" בישראל!
הקומדיה נצחית של דה בומרשה בבימויו של מרק זאחרוב, גדולי שחקני רוסיה  ותזמורת התאטרון.
 
ההצגה האגדית "נישואי פיגארו" מאת מחזאי צרפתי פייר-אוגוסטן קרון דה בומרשה, לראשונה עלתה על הבמה של התיאטרון המוסקבאי "לאנקום" בשנת 1993.  מאז, כבר 25 שנים היא לא יורדת מהרפרטואר עם אולמות מלאים עד אפס מקום וביקורות חיוביות של מיטב מבקרי התיאטרון הרוסים. שחקני התיאטרון הקדישו את ההצגה לזכרו של אנדריי מירונוב (ז"ל) – הנחשב לאחד שחקני "פיגארו" הגדולים בעולם התיאטרון.
 
הסיפור המפורסם על פיגארו המאוהב בחדרנית סוזנה בבימויו של מרק זחרוב ויורי מחאייב הופך את המחזה לחגיגת תיאטרון בלתי פוסקת, מלאת הומור ושמחה. הדיוק והאסתטיקה מקבלים ביטוי בכל פרמטר במופע – תפאורות, תאורה, תלבושות, ומשחק אדיר של השחקנים המובילים. הקהל ישראלי יזכה לחוויה תיאטרלית נוצצת עם שירים, מוזיקה וצחוקים בלתי פוסקים – קומדיה אמיתית ברוח של דה בומרשה!
 התזמורת החיה והמוסיקה המעולה של סרגיי רודניצקי – "פנטזיה מוזיקאלית דרך מוצרט ורוסיני" מלווה את ההצגה ומוסיפה נופך של נשף לכל המתרחש על הבמה.
 
בהצגה משתתפים: דמיטרי פבצוב, אלכסנדר לזרב-בן, נטליה שוקינה, אלכסנדרה זחרובה, סרגיי סטפנצ'נקו, אנה יקונינה, אלכסנדר סירין ועוד.
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter