גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00
http://www.startpage.co.il
קרקס

קרקס גלקסיה

ארכיון תאריך: 30 דצמבר 2019 - 4 ינואר 2020

משך: שעה וחצי, כולל הפסקה

רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל

מומלץ לגילאים 2 ומעלה

פ. ג. ק. הפקות בע"מ וקרקס "גלקסיה" גאים להציג: בכורה עולמית! המסע של טויצ'י חאן בחלל. מופע קרקס תיאטרלי לכל המשפחה בבימויו של אנדריי שרנין, הבמאי של הקרקס הגדול ממוסקבה ובהשתתפות נבחרת כוכבי קרקס מהעולם.

"המסע של טויצ'י חאן בחלל" –מופע הקרקס המרשים ביותר של חורף 2019

 במאי המופע הוא  מאנדריי שרנין, אמן ובמאי קרקס מהמפורסמים בעולם.  הוא המציא את הפורמט המקורי של הפקות הקרקס התיאטרליות, עם עלילה אחת כשכל הפעלולים מתאחדים סביבה. זהו ז'אנר חדש וייחודי המחבר את תיאטרון, קרקס וסיפור עלילה ביחד. לאנדריי שרנין  הקרקס הוא לא רק מקצוע - אלא מפעל חיים. הוא נפגש לראשונה עם אמנות הקרקס בגיל 12 דרך חוג קרקס ונשאר נאמן לו במשך כל חייו. יותר משני עשורים עבד כליצן בקרקסים המובילים ברוסיה ובעולם, בדואט הליצנים המפורסם "מיק ומאק". לאחר מכן התמקד בבימוי מופעי קרקס – בקרקס הגדול ממוסקבה וקרקסים אחרים. שרנין גם משמש כשופט בתחרויות ופסטיבלים בינלאומיים לאמנות הקרקס. צופים בישראל כבר פגשו את מופעי הקרקס שביים שרנין בעבר. ביניהם גם מופעי הקרקס התיאטראליים – "מוגלי", "טרזן", "אוצרות הפיראט הזקן" ואחרים, שזכו לתגובות נלהבות מציבור הצופים.

כמה מילים על האמנים שיגיעו:
Fainig George Osei (Ghana) “Contortion Act Gummy”
איש גומי מגאנה, בעל גמישות פנומנלית שיכול לסובב את חלקי גופו ביותר מ-180 מעלות! ג'ורג' השתתף בתחרויות הטאלנטים בצרפת ובגרמניה והופיע בקרקסים ותיאטראות רבים בעולם, ביניהם:
 Gran Circo Mundial, Cirque Arlette Gruss , Park Theater, זכה בתחרות בינלאומית לאמנות הקרקס במוסקבה “IDOL” ופרסים אחרים.
CIRCUS MAUGLI (Russia)
אמנים מקרקס "מוגלי" (רוסיה) ידליקו אתכם במופע להטוטנים, מופע קפיצות חבלים מלהיב וריקוד קבוצתי מדהים על חד אופן. הם צעירים, מלאי אנרגיה ויחד עם זאת אמנים מנוסים, עטורי פרסים רבים: בעלי 3 פרסי "פיל הערד" בפסטיבל אמנות הקרקס הבינלאומי במוסקבה, זוכי "כתר הכסף" בתחרות הקרקס הבינלאומית בוורשה. הם נבחרו להשתתף באירועי הפתיחה והסגירה של המשחקים האולימפיים בסוצ'י - 2014.
Tuichi Chan (Russia)
מופע קסמים בשילוב ליצנות. ליצן, קוסם, אמן האשליות –  טויצ'י חאן (רוסיה). טויצ'י חאן יציג את מופע קסמים בשילוב הומור וקטעי ליצנות משעשעים. טויצ'י חאן זכה בפרסים רבים: בעל הפרס הראשי "לירת הזהב" בפסטיבל בקוריאה, בעל פרס מיוחד בפסטיבל הליצנים "קומדיאדה" באודסה, אוקראינה, זוכה במקום ראשון בתחרות הקוסמים בגרמניה ועוד.
Michael Mikhelev (Uzbekistan) "Shadows"
מופע צלליות ייחודי שהלהיב מליוני צופים בעולם. מיכאיל מיכאלב הופיע בקרקסים רבים ברוסיה, סין, קוריאה, גרמניה ועוד. ביניהם:
Roncalli Circus, Wintergarten, Friedrichsbau Variete, Krystallpalast Variete
Sisay Abebe (Ethiopia) ”Icarian Games Antipode”
מדובר בזוג אקרובטים. יחד הם עושים תרגילים יוצאים מן הכלל ללא שימוש בידיים – סלטות באוויר, קפיצות ועוד תרגילים מרהיבים.  סיסאי אבהבה זכה בפרס מיוחד בפסטיבל בארה"ב.
Maria Kosorebrikova & Andrey Ivanov (Bulgaria) ”Soap Bubble Show”
מופע בועות סבון מרהיב.  זוג האמנים זכה בפרסים רבים: פרס כסף בפסטיבל «Golden Сircus» באיטליה, הם היו פיינליסטים של הפרוייקט «Bulgaria Got Talеnt», זכו בפרס ערד בפסטיבל הבינלאומי לאמנות הקרקס במוסקבה (קרקס ניקולין).
המופע מיועד לקהל הרחב – לכל הגילאים ולדוברי כל השפות, הרי לקרקס יש "שפה" משלו, המובנת לכולם. אנו מזמינים אותכם להצטרף למסע מרתק בגלקסיה ושמה קרקס. 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter